Vasen-bg Museovirasto  
Henkilöhakemisto YhteystiedotPalaute

På svenska | In English

Oikea-bg

Hanketiimin yhteystiedot ovat muuttuneet 7.7.2015 alkaen


Museo 2015 -hankkeen työntekijöiden puhelinnumerot muuttuivat Museoviraston operaattorin vaihtuessa Sonerasta Elisaan. Samalla myös sähköpostiosoitteet muuttuivat muotoon etunimi.sukunimi@museovirasto.fi.


Uudet yhteystiedot:


Projektipäällikkö Eero Ehanti, p. 0295 33 6139, eero.ehanti@museovirasto.fi


Luettelointikoordinaattori Leena Furu-Kallio, p. 0295 33 6146, leena.furu@museovirasto.fi


Suunnittelija Sampsa Heinonen, p. 0295 33 6074, sampsa.heinonen@museovirasto.fi


It-suunnittelija Tomi Orre, p. 0295 33 6148, tomi.orre@museovirasto.fi


It-suunnittelija Pekka Korhonen, p. 0295 33 6144, pekka.korhonen@museovirasto.fi


Tiedottaja Riikka Sainio, p. 0295 33 6142, riikka.sainio@museovirasto.fi





 



Sivukartta



Sivu päivitetty 29.7.2015
© Museovirasto